Dziś

2017-10-23
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Pazdziernik 2017
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Pocztówka świąteczna" 2014

15-go grudnia w MDK odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: "Pocztówka świąteczna".

 

Poniżej zamieszczamy protokół z ustaleń jury.

 

PROTOKÓŁ

OCENY PRAC NADESŁANYCH NA KONKURS PLASTYCZNY

 „POCZTÓWKA ŚWIĄTECZNA”

ZORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKI DOM KULTURY W DĘBLINIE

 DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

W KATEGORIACH KLAS : I-III,IV-V, I GIMNAZJUM

ORAZ DLA DOROSŁYCH

15.12.2014r.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2,3,4,5, oraz dzieci

 z OSW. Na konkurs wpłynęło 250 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

 Komisja składająca się z uczestników Akademii Kreatywności działającej w MDK: - Jolanta Pyra kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej,

- Teresa Piesio mgr sztuki,

- Małgorzata Jędrzejczyk mgr ekonomii, artysta rękodzielnik,

   biorąc pod uwagę:

- trafność doboru tematu pracy,

- jakość wykonania,

- oryginalność,

- stopień trudności wykonania,

- samodzielność wykonania,

- zgodność z regulaminem.

- pomysłowość w przedstawieniu tematu

Nagrodziła:

 

Szkoła Podstawowa Nr 2

Arkadiusz Celej kl. 0

Julia Ośko kl. I

Klaudia Traczyk kl. I

Natalia Korzeniewska kl. I

Olimpia Ciepielewska kl. II

Maja Oleksy kl. II

Marta Walasek kl. III

 

 Zespół Szkół  Nr 4

Mateusz Zięba kl. I

Paulina Rycerz kl. I

Maciej Butrym kl. I

Paulina Kamińska kl. I

Dawid Turek kl. I

Machoń Krystian kl. I

Jaworek Anna kl. I

Szymczyk Brajan kl.I

Szymon Czyż kl. I

Julia Kalbarczyk kl. II

Dominik Smagieł kl. III

Wiktor Potyra kl. III

Aleksandra Piecyk kl.III

Maria Błagowieszczeńska kl.III

Mikołaj Witiuk kl. III

Jan Kaczmarzyk kl. V

Milena Mikinnik kl. V

 

Szkoła Podstawowa Nr 5

Kinga Klewek kl. 0

Igor Przybysz kl. 0

Ewa Molenda kl. 0

Olga Serzysko kl. 0

Nina Zamojska kl. 0

Dawid Darowny kl. 0

Igor Stoń kl. 0

Michalina Kucharska kl. I

Julia Wąsowicz kl. I

Anna Utnicka kl. I

Lena Dmowska kl. IV

Malwina Kucharska kl. IV

Julia Kusiak kl. IV

Szymon Kolek kl. V

Monika Witosław kl. VI

 

Gimnazjum nr 1

Klaudia Frączek kl. I

Małgorzata Kurzyp kl. I

Daria Rozdoba

Natalia Pawłasek kl. II

Damian Kurek kl. III

 

Gimnazjum nr 2

Bogdan Kędziora kl. I

Paweł Kuś kl.II

Mateusz Gieleta kl. III

 

Zespół Szkół nr 3

Gimnazjum

Beata Gębusia kl. III

Dominika Gębal kl. III

Diana Staniak kl. II

Wiktoria Adamiec kl. I

 

 

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy

Paweł Ryszkowski kl. I

Wiktoria Gregorczyk lat 15

Patrycja Grudzień lat 14

Katarzyna Krzemińska kl.III

 

Magdalena Kawiak lat 15

Adam Filipek lat 19

Kamil Kozak kl. I gimnazjum

Wioletta Kiliszek kl. II gimnazjum

Damian Jasnowski kl. II gimnazjum

Justyna Adamczyk kl. I gimnazjum

Anna Adamczyk kl. II gimnazjum

Milena Pyza kl. I

 

 

 

Dorośli:

Elżbieta Piatkowska

Barbara Kurek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top