Dziś

2017-12-14
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Grudzien 2017
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

"Nowoczesna pisanka wielkanocna" - rozstrzygnięcie konkursu.

25-go marca o godz. 10.00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Nowoczesna pisanka wielkanocna".  

 Podczas rozstrzygnięcia konkursu, przed rozdaniem nagród, zaprezentowany został pokaz współczesnych technik zdobienia pisanki (pisanki quilingowe, decoupage, filc, ażur, malowanki, wyklejanki itp.). Poniżej zamieszczamy protokół oceny jury:


 

PROTOKÓŁ

 

 

OCENY PRAC NADESŁANYCH NA KONKURS PLASTYCZNY

NOWOCZESNA PISANKA WIELKANOCNA”

ZORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKI DOM KULTURY W DĘBLINIE

DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW W KATEGORIACH KLAS : I-III,IV-V, I GIMNAZJUM

20.03.2015r.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2,3,4,5 oraz dzieci

z OSW. Na konkurs wpłynęło 473 prace wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Komisja składająca się z uczestników Akademii Kreatywności działającej w MDK: - - Jolanta Pyra – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej,

- Teresa Piesio mgr sztuki,

- Małgorzata Jędrzejczyk mgr ekonomii, artysta rękodzielnik,

- Jolanta Szpak – artysta rękodzielnik

biorąc pod uwagę samodzielność wykonanych prac, zgodność z tematem oraz pomysłowość w przedstawieniu pisanki, postanowiła nagrodzić 83 prace.

Podczas obrad jury postanowiło również przyznać sześć nagród specjalnych ufundowanych przez członków jury:

 

 

 

 

Kategoria 0- III

Szkoła Podstawowa

 

Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Szymon Rudziński kl. III

  2. Oliwia Wójcik kl. III

  3. Mariusz Pracz

  4. Dominika Szymczak kl. II

  5. Natalka Kania kl. I

  6. Natalka Przychodzień kl. II

  7. Kinga Kołodziejek

 

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Agata Bernatek kl. II

  2. Martyna Szkoda kl. II

  3. Wiktoria Kęczkowska kl. 0

  4. Oliwia Stefaniak kl. II

  5. Martyna Lesisz kl. II

  6. Martyna Sikorska kl. II

  7. Patrycja Lewandowska kl. II

  8. Małgosia Barańska kl. III

 

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Oliwia Głąb kl. I

  2. Wojtek Gnyp kl. 0

  3. Anna Jaworek kl. I

  4. Łukasz Serafinowicz kl. II

  5. Oliwia Twardowska kl. 0

  6. Jakub Kujda kl. 0

  7. Wiktor Janicki kl. I

  8. Sylwia Kania kl. II

Szkoła Podstawowa nr 5

  1. Oliwia Karolak kl. II

  2. Paulina Zielińska kl. II

  3. Aleksander Wojdat kl. II

  4. Grzegorz Piskor kl. I

  5. Przemysław Nożyński kl. II

  6. Michalina Kucharska kl. I

  7. Przemek Pieprzowski kl. III

  8. Jaś Kieliszek kl. I

  9. Gabriela Kurowska kl. I

  10. Nikodem Pataj

Kategoria IV – VI

 

Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Wiktoria Gawryjołek kl. VI

  2. Mateusz Prządka kl. IV

  3. Siwek Kasia kl. IV

  4. Wojciech Ochota kl. VI

  5. Julia Węska kl. V

  6. Wiktoria Kuty kl. VI

  7. Wiktoria Kurdziałek kl. VI

  8. Piotr Wróbel kl. V

  9. Anita Skarulis kl. V

  10. Patrycja Jewulska kl. V

Szkoła Podstawowa nr 3 –

  1. Weronika Płachta kl. V

  2. Kacper Kozicki kl. IV

  3. Julia Walaszek

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Ala Głuch kl. VI

  2. Julia Stępień kl. IV

  3. Karolina Suwała kl. V

Szkoła Podstawowa nr 5

  1. Weronika Dąbrowska kl. IV

  2. Malwina Kucharska kl. IV

  3. Izabela Kuszewska kl. V

  4. Dawid Iwanek kl. IV

  5. Justyna Miciul kl. V

  6. Amelia Pawlak kl. V

  7. Maria Kopeć kl. IV

  8. Mateusz Strumnik kl. III

Kategoria Gimnazjum

 

Gimnazjum nr 1 -

  1. Weronika Gajda kl. II

  2. Olga Milczarczyk kl. II

  3. Weronika Krajewska kl. III

  4. Natalia Kryczka kl. I

  5. Julia Kowalczyk kl. II

  6. Ania Szewczyk kl. I

  7. Alicja Sadura kl. II

  8. Gabriela Gałązka kl. I

  9. Kocot Weronika kl. I

  10. Aleksandra Całus kl. I

  11. Kacper Mielczarek kl. II

  12. Weronika Krajewska kl. III

  13. Ada Laszczewska kl.II

Gimnazjum nr 3 – Kamila Kuźma – Smaga,

  1. Kowalska Nina kl. II b

  2. Julia Krogulec kl. I

 

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

 

  1. Milena Pyza kl. I gimn.

  2. Justyna Adamczyk kl. I gimn

  3. Anna Adamczyk kl. II gimn.

  4. Wioleta Kiliszek kl. II gimn.

  5. Damian Jasnowski kl. II gimn

  6. Sylwester Zybura z.V

  7. Jakub Babiuch kl. VI

  8. Radosław Sobkiewicz kl. VI

  9. Marcin Siemierzewicz

  10. Wiktoria Grzegorczyk kl. VI

  11. Damian Dymek

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE

 

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Paulina Łyjak kl. I

  2. Michał Wołowiec kl. IV

Szkoła Podstawowa nr 2

  1. Natalia Wasilewicz kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 5

  1. Julia Węgrzynek kl. III

  2. Weronika Malska kl. III

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

  1. Aneta Lasek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top