Dziś

2017-07-20
Imieniny: Fryderyka, Malgorzaty, Seweryny
Lipiec 2017
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTÓW MDK

PLASTYKAinstruktor Anna Krawczak

2005
NAGRODA
- Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej 2 Korpusu Zmechanizowanego
WYRÓŻNIENIE - Ania Grzesiuk Ola Krygowska
2006
NAGRODA
- Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny „Pocztówka z Polski” – Teatr Lalki i Aktora w Łomży - Ola Krygowska, Nina Krwczak, Ola Sprawka, Paulina Surmacz, Kinga Pieńkosz, Agata Samuś
2007
NAGRODA
- Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej 2 Korpusu Zmechanizowanego  - Kraków - Kuba Samuś
2008
WYRÓŻNIENIE
- 18 Konkurs Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr”-  Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi - Łukasz Szymanek
WYRÓŻNIENIE - 18 Konkurs Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr”-  Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi - Paulina Stawska
NAGRODA - VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”- Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu - Wiktoria Gadula
NAGRODA - VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”- Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu - Nina Krawczak
WYRÓŻNIENIE - VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”- Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu - Ada Sikora
2009
SREBRNA NAGRODA
- 39 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  w Japonii. Organizowany przez Ministra Spraw Zagranicznych Japonii, Ministra sztuki oraz Japońską Fundację na Rzecz Rozwoju Sztuki - Marta Kornaga
NAGRODA FIRMY PENTEL -  39 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  w Japonii. Organizowany przez Ministra Spraw Zagranicznych Japonii, Ministra sztuki oraz Japońską Fundację na Rzecz Rozwoju Sztuki - Paulina Marczak              
NAGRODA - XI Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej 2 Korpusu Zmechanizowanego - Paulina Surmacz  
NAGRODA - XI Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej 2 Korpusu Zmechanizowanego  Agatka Samuś
HONOROWA NAGRODA dyrektora muzeum powstania warszawskiego - Dawid Surmacz
NAGRODA - V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Inne spojrzenie”- „Tajemniczy Ogród”Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu - Dawid Krawczak 
WYRÓŻNIENIE - IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Velazquez malarz królów książę malarzy” - Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku - Paulina Stawska
II MIEJSCE - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Kompozycje” - Marta Kornaga
WYRÓŻNIENIE - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Kompozycje” - Michał Sprawka                       
2011
1 NAGRODA
- 43 Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy - Ewelina Kiewel
2 NAGRODA - 43 Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy - Agata Laskowska
3  NAGRODA - 43 Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy - Lidia Sępka
WYRÓŻNIENIE - 43 Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy - Kinga Kopeć
WYRÓŻNIENIE - 43 Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy - Klaudia Karaś
2012
NAGRODA
- Miejski konkurs rysunkowy „Moja przychodnia w kolorach jesieni” - Martyna Prządka
NAGRODA - Miejski konkurs rysunkowy „Moja przychodnia w kolorach jesieni” - Krzysztof Błachnio
2013
NAGRODA
- Ogólnopolski konkurs plastyczny na plakat do przedstawienia teatralnego „Bajki samograjki” w  reżyserii Anny Augustynowicz – Szczecin - Ala Błachnio
WYRÓŻNIENIE - Ogólnopolski konkurs plastyczny na plakat do przedstawienia teatralnego „Bajki samograjki” w  reżyserii Anny Augustynowicz – Szczecin - Agnieszka Błachnio 

Mała Rewia Taneczna i Grupa Taneczna Flesz – instruktor Małgorzata Knieć-Sprawka

 

2004
WYRÓŻNIENIE
w XIII Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych\MRT\
2004
Tytuł ZWYCIĘZCY w XIII Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych \GT Flesz\
2005
WYRÓŻNIENIE
w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Rokitni Nowej \MRT|
2005
WYRÓŻNIENIE
w XIV Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych\MRT\
2006
I MIEJSCE
w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Rokitni Nowej \MRT\
2006
WYRÓŻNIENIE
w XV Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych\GT Flesz\
2007
WYRÓŻNIENIE
„Scena Młodych” Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Lublinie\MRT\
2007
I MIEJSCE 
w III Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Rokitni Nowej\GT Flesz\
2008
WYRÓŻNIENIE
w XIV Prezentacjach Tanecznych w Białej Podlaskiej \GT Flesz\
2008
I MIEJSCE 
w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych  w Rokitni Nowej\GT Flesz\
2008
I MIEJSCE
w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Rokitni Nowej\MRT\
2008
I MIEJSCE
„Scena Młodych” Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Lublinie\MRT i GT Flesz\
2008
WYRÓŻNIENIE
 w II Nałęczowskim Festiwalu Tańca\MRT\
2009
WYRÓŻNIENIE
w XVIII Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych \GT Flesz\
2009
WYRÓŻNIENIE
w III Nałęczowskim Festiwalu Tańca\MRT\
2009
I MIEJSCE
w XV Prezentacjach Tanecznych w Białej Podlaskiej \MRT\
2009
I MIEJSCE
w X Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach\MRT\
2010
WYRÓŻNIENIE
w IV Nałęczowskim Festiwalu Tańca\GT Flesz\
2010
WYRÓŻNIENIE
w IVVI I Nałęczowskim Festiwalu Tańca\MRT\
2011
WYRÓŻNIENIE
w VI Ogólnopolskim  NFT Euro Dance w Nałęczowie \MRT\
2011
MEDAL
Województwa Lubelskiego”Za wkład w rozwój kultury województwa lubelskiego”-Zarząd Sejmiku Woj.lubelskiego\MRT\
2011
WYRÓŻNIENIE
 w V Nałęczowskim Festiwalu Tańca \GT Flesz\
2012
WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \GT Flesz-Shellmes\
2012
WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach\MRT\
2012
III NAGRODA
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \ solistka Iza Błaszczuk\
2012
WYRÓŻNIENIE
w VI Ogólnopolskim NFT Euro Dance w Nałęczowie \MRT\
2012
WYRÓŻNIENIE
w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Euro Dance” \solistka Iza Błaszczuk\
2013
WYRÓŻNIENIE
w XXI Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych \MRT\
2013
WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych \GT Flesz\
2013
II MIEJSCE
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \solistka Iza Błaszczuk-taniec współczesny\
2013
II MIEJSCE
w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \solistka Weronika Baran-taniec nowoczesny\
2013
WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Euro Dance” w Nałęczowie\GT Flesz\
2013
II MIEJSCE
w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Euro Dance” w Nałęczowie\solistka Iza Błaszczuk\
2013
II MIEJSCE
w Ogólnopolskim Konkursie Sobótkowym” Żywioły” w Nałęczowie\GT Flesz\
2015
SPECJALNE WYRÓŻNIENIE 
w 6. Wojewódzkie Spotkania Taneczne "Marce Dance" w Krasnymstawie \MRT Gr. I\
2015
WYRÓŻNIENIE w XVIWojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \MRT Gr. I\
2015
WYRÓŻNIENIE
w XVI Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach \solistka - Aleksandra Wąsowska\
2015
III MIEJSCE
w Ogólnopolskich Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych \MRT Gr. II\
2015
WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskich Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych \MRT Gr. III\
2015
II MIEJSCE
w IX Ogólnopolskim Festiwalu "EURO DANCE" w Nałęczowie \MRT Gr. III i IV\
2015
WYRÓŻNIENIE
w IX Ogólnopolskim Festiwalu "EURO DANCE" w Nałęczowie \MRT Gr. I\

 

Zespół Pieśni i Tańca „ Dębliniacy” – prowadząca instruktor tańca Małgorzata Knieć-Sprawka ,akompaniatorka Ewa Rząsa.

 

1995
WYRÓŻNIENIE
- „Scena Młodych” na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Lublinie
1996
I NAGRODA i PUCHAR  KURATORA
na Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Ludowego w Lublinie
1997
I Nagroda i PUCHAR KURATORA
na Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Ludowego w Lublinie
2006
I MIEJSCE i PUCHAR KURATORA
na Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Ludowego we Włodawie
2006
WYRÓŻNIENIE
w XV Lubartowskie Konfrontacje Taneczne
2006
DYPLOM Ministra Kultury i Sztuki
„Za upowszechnianie kultury ludowej”
2007
I MIEJSCE
w XVI Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych
2007
II MIEJSCE
w Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Ludowego we Włodawie
2008
I MIEJSCE
na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni-Piosenki Patriotycznej -Ludowej i Tańca Ludowego w Warce
2010
I MIEJSCE
na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni-Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego w Warce
2011
NAGRODA
w Puławskim Turnieju Krasomówstwa , Recytacji  , Pieśni , Muzyki i Tańców Narodowych „ Witaj Majowa Jutrzenko”.
2011
I MIEJSCE
na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego w Warce
2012
NAGRODA
w Puławskim Turnieju Krasomówstwa , Recytacji , Pieśni, Muzyki i Tańców Narodowych „ Witaj Majowa Jutrzenko”.
2012
II MIEJSCE
w Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Ludowego we Włodawie
2012
DYPLOM Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
„ Za upowszechnianie Kultury Ludowej”
2013
NAGRODA
w Puławskim Turnieju  Krasomówstwa  , Recytacji ,Pieśni , Muzyki i Tańców Narodowych „ Witaj Majowa Jutrzenko”

  

Zajęcia wokalne - instruktor Ewa Rząsa

 

1995
LAUREAT
Michał Buczyński – Sceny Amatora w Lublinie w kategorii wokalnej
2000
Udział w półfinale
Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” – Ożarów - Katarzyna Pietrzak, Dorota Żołądek, Monika Żołądek, Anna Plewko
2000
NAGRODA
w Wojewódzkim Konkursie Rodzin Muzykujących- Ewa Rząsa, Jerzy Rząsa, Katarzyna Rząsa
2001-2012"
WYRÓŻNIENIA SOLISTÓW
– Udział solistów w półfinałach Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”                    
2003
SREBRNY NAŁĘCZOWSKI SŁOWIK
dla Katarzyny Pietrzak – Wojewódzki Festiwal Piosenki w Nałęczowie  
2005
NAGRODA
– Zespół wokalno – instrumentalny „Szept” - I Wojewódzkie Spotkanie z Pieśnią Patriotyczną w Kocku
2005
SREBRNY NAŁĘCZOWSKI SŁOWIK
- Wojewódzki  Festiwal Piosenki – Nałęczów – Zespół „Szept”
2005  
I MIEJSCE w I Przeglądzie Piosenki Religijnej – Zespół wokalno – instr. „Szept”
2006
II NAGRODA
w II Przeglądzie Piosenki Religijnej – Zespół wokalno – instr. „Szept”
2006
I MIEJSCE
w XI Wojewódzkim Festiwalu Kolęd w Puławach – Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
2006
FINAŁ
Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” – Katarzyna Pietrzak
2007
SPECJALNE WYRÓŻNIENIE
dla Kapeli w Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznych Zespołów Ludowych - Lubartów
2007
NAGRODA
w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki Religijnej – Ryki - Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
2007
WYRÓŻNIENIE
w Powiatowym Konkursie „Nałęczowski Słowik – Zespół wokalny „Szept”
2007
II MIEJSCE
w XII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd w Puławach – Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
2008
II MIEJSCE
w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego  - Warka - Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
2008
WYRÓŻNIENIE
w IV Wojewódzkim Spotkaniu z Pieśnią o Ojczyźnie – Kock  Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
2008
UDZIAŁ SOLISTKI W FINALE
Wojewódzkiego Konkursu „Śpiewający Słowik” - Ryki
2009
II MIEJSCE
w XIV Wojewódzkim Festiwalu Kolęd – Puławy – Zespół wokalno- instrumentalny „Szept”
NAGRODA dla Zespołu Rodzinnego – Ewa Rząsa, Jerzy Rząsa, Katarzyna Rząsa
2010
NAGRODY SOLISTÓW
w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Śpiewający Słowik” Finał Wojewódzkiego Konkursu Piosenki – Ryki - 1 solistka
2011
III MIEJSCE
w Wojewódzkim Festiwalu Kolęd – Puławy- Justyna Miciul, Amelia Chmielewska
2011
NAGRODY
w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Śpiewający Słowik” – Ryki – 6 solistów
2012
FINAŁ
Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Śpiewający Słowik” – Katarzyna Kulik,  Justyna Miciul
2012
SREBRNY KASZTAN
w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki” – Lublin Duet wokalny – Olga Rayska, Katarzyna Kulik
2013
II MIEJSCE
w Wojewódzkim Festiwalu Kolęd – Puławy – Wiktoria Kurowska
2013
NAGRODA
w Powiatowym Konkursie Piosenki „Śpiewający Słowik” – Ryki -Justyna Miciul
inał Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Śpiewający Słowik” -  Ryki – Katarzyna Kulik

 

Kultura żywego słowa – instruktor Michał Pastuszak

2003
I NAGRODA
w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku w kat. poezja śpiewana – Dorota Buśko, zaproszenie do udziału w Festiwalu Gwiazd w Elblągu, za proszenie do udziału w XXX Ogólnopolskich Zamkowych Spotkaniach „Wyśpiewać poezję” w Olsztynie
III NAGRODA - Scena Młodych w Lublinie, kat. poezja śpiewana - Dorota Buśko
2004
WYRÓŻNIENIE
w konkursie im. Edwarda Stachury w Annopolu – Monika Krajewska
II NAGRODA w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. poezja śpiewana (etap wojewódzki) – Monika Krajewska
2005
II MIEJSCE
w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. poezja śpiewana (etap wojewódzki), udział w Finale we Włocławku - Edyta Chobotow
NAGRODA INSTRUKTORSKA - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – Michał Pastuszak
2006
II MIEJSCE
w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. poezja śpiewana (etap wojewódzki)  - Edyta Chobotow
II MIEJSCE i NAGRODA PUBLICZNOŚCI w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. poezja śpiewana - Karolina Świtaj
2007
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE -
Scena Młodych w Lublinie w kat. poezja śpiewana – Karolina Świtaj
WYRÓŻNIENIE - Scena Młodych w Lublinie w kat. poezja śpiewana – Marta Kamińska
NAGRODA INSTRUKTORSKA - Scena Młodych w Lublinie w kat. poezja śpiewana – Michał Pastuszak
2008
I NAGRODA
w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. poezja śpiewana
w Lublinie (etap wojewódzki) i udział w Finale turnieju poezji śpiewanej Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku – Marta kamińska
I NAGRODA w Polsko – Ukraińskich Spotkaniach Mistrzów Słowa w Lublinie – Marta Kamińska
WYRÓŻNIENIE w Polsko – Ukraińskich Spotkania Mistrzów Słowa – Karolina Świtaj
I NAGRODA w Wojewódzkim Festiwalu Herbertowskim w Lublinie – Katarzyna Rayska
2009
I NAGRODA
w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. wywiedzione
ze słowa – Oliwia Bachanek
NAGRODA INSTRUKTORSKA IM. PAWŁA OPĘCHOWSKIEGO w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Lublinie w kat. wywiedzione ze słowa w Ostrołęce – Michał Pastuszak
III NAGRODA - Marta Kamińska, finał turnieju poezji śpiewanej Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku,
WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim imienia Leopolda Staffa w Skarżysku Kamiennej, kat. poezja śpiewana – Ewelina Pisarska
WYRÓŻNIENIE - Scena Młodych w Lublinie kategoria „Wyśpiewać poezję”– Katarzyna Rayska
2010
WYRÓŻNIENIE
– Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, kat. recytacja – Katarzyna Wesołowska
WYRÓŻNIENIE – Ogólnopolski Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów „Przebudzeni do życia” w Lublinie (eliminacje wojeódzkie) – Katarzyna Wesołowska
2011
WYRÓŻNIENIE
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Lublinie, kat. poezja śpiewana (etap wojewódzki) – Katarzyna Rayska
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA NAJLEPIEJ ROKUJĄCEGO MŁODEGO ARTYSTY - Ogólnopolskie Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską – Katarzyna Rayska
II NAGRODA – SREBRNY KLUCZ w Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” w Warszawie – Marta Kamińska
WYRÓŻNIENIE - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej – eliminacje krajowe w Lublinie – Anna Pioterczak
I NAGRODA w Polsko-ukraińskich spotkaniach Mistrzów Słowa, kat. poezja śpiewana – Ilona Szemro
2012
WYRÓŻNIENIE
w Polsko-ukraińskich spotkaniach Mistrzów Słowa, kat. poezja śpiewana – Katarzyna Rayska
II Nagroda oraz Nagroda Burmistrza Miasta Dęblin - Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, kat. recytacja – Katarzyna Wesołowska
WYRÓŻNIENIE – SREBRNY KLUCZ w Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” w Warszawie – Michał Pastuszak  
2013
I NAGRODA
w Polsko-ukraińskich spotkaniach Mistrzów Słowa w Łucku, kat. poezja śpiewana –Marta Kamińska

STYPENDYŚCI W DZIENINIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ:
Monika Krajewska, Edyta Chobotow, Karolina Świtaj, Oliwia Bachanek, Marta Kamińska, Katarzyna Wesołowska, Katarzyna Rayska.

 

 Pracownia fotograficzna - instruktor Jerzy Kucharski

2011
NAGRODA GŁÓWNA - 6 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Mehoffer" w Płocku - Agata Laskowska, Ewelina Kiewel, Agata Głowinkowska

 

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top