You are here:  / Porady / Depilacja laserowa Warszawa cena

Depilacja laserowa Warszawa cena

Gładka i trwała – depilacja laserowa

Czasy, gdy kobiety dbały o swój wygląd, ale tylko w zakresie dobrze dobranej garderoby, już dawno minęły! Owłosione nogi, zarośnięte pachy czy okolice bikini to coś, co często jest tematem tabu, a każda kobieta chce być piękna i gładka. Nie każda jednak chce i lubi spędzać czas na codziennej depilacji. Z nieocenioną pomocą przychodzi depilacja laserowa!

Czym jest i na czym polega?

Depilacja laserowa to nic innego jak usuwanie włosów za pomocą wiązki światła lasera, które wnika tak głęboko w skórę, że błyskawicznie uszkadza cebulkę włosa oraz jego korzeń. Tego typu zabieg jest zabiegiem trwałym, gdyż cebulka włosa niszczona jest raz na zawsze. Celem osiągnięcia trwałego zabiegu konieczna jest systematyczność, czy seria zabiegów.

Depilacja laserowa Warszawa cena.
Ceny depilacji są bardzo różne. Wszystko zależy od tego, na jakie partie ciała się zdecydujemy, i ile zabiegu będzie potrzebnych.
Ilość zabiegów jest indywidualna, ze względu na różne powierzchnie ciała, rodzaj włosa, cebulek itp.

Przykładowy depilacja laserowa Warszawa cena:
Kwoty zaczynają się od 160 do 300 zł dla depilacji okolic intymnych czy bikini (również pełnego) Od 70 do 500 zł za depilację nóg, oraz od 150 do 180 zł za depilację rąk.

Depilacja laserowa to niezwykle wartościowa inwestycja w samą siebie.