You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Osteopatia Warszawa

Osteopatia Warszawa

Osteopatia Warszawa – skuteczna walka z dokuczliwymi bólem

Cierpisz na bóle kręgosłupa? Uciążliwe dolegliwości nie dają Ci normalnie funkcjonować? Zapisz się na wizytę do osteopaty i uwolnij się od dokuczliwej przypadłości.
Osteopata to specjalista w dziedzinie niekonwencjonalnych technik manualnych, skutecznie pomagających przy problemach z układem narządu ruchu. To holistyczne podejście do organizmu człowieka znajduje zastosowanie w wielu schorzeniach, związanych ze stawami, mięśniami i nerwami. Zastosowanie odpowiednich technik manualnych w szybki i skuteczny sposób pomaga w bardzo wielu przypadkach.
W osteopatii wyróżnia się trzy segmenty działania:
– osteopatia wisceralna,
– osteopatia parietalna,
– osteopatia karnialna.
Osteopatia wisceralna dotyczy takich schorzeń jak ból i ograniczenia ruchomości związane z nieprawidłowościami mięśni, stawów, więzadeł i ścięgien. Osteopatia wisceralna dotyczy usprawniania narządów wewnętrznych jak: układ pokarmowy, układ oddechowy, układ krążenia i układ moczowo-płciowy. Osteopatia karnialna związana jest z technikami oddziałującymi na czaszkę, płyn mózgowo-rdzeniowy i ośrodkowy układ nerwowy.
Bezpieczne i wszechstronne zastosowanie osteopatycznych technik manualnych to skuteczny sposób na walkę z wszelkimi dolegliwościami.
Szukaj Osteopatia Warszawa aby znaleźć najlepszych specjalistów.