You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Terapia odwykowa Łódź

Terapia odwykowa Łódź

Terapia odwykowa Łódź

Problem uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych dotyka coraz więcej osób. Alkohol, narkotyki czy dopalacze, hazard – coraz więcej rzeczy kusi nas do oderwania się od szarej codzienności. Uzależnienie to jednak choroba i dlatego koniecznie potrzebne jest leczenie.
Terapia odwykowa Łódź. Dobry ośrodek oferuje zarówno terapię indywidualną, jak i grupową, oraz udział w mitingach AA i NA. organizujemy także cotygodniowe spotkania grup wsparcia.
Profesjonalne ośrodki odwykowe prowadzą detoks alkoholowy, turnusy motywacyjne i terapię stacjonarną, której celem powinno być pokonanie nałogu oraz nauka życia w trzeźwości czy bez środków dopingujących . Programy terapeutyczne dopasowywane są do indywidualnej sytuacji każdego pacjenta. Terapia uzależnień koniecznie musi się odbywać pod okiem wyspecjalizowanych lekarzy, psychologów i zespołu doświadczonych terapeutów. Często są to osoby, którym udało się pokonać różnego rodzaju uzależnienie i dzielą się swoimi doświadczeniami. Obecnie stosowane są różnorodne sposoby leczenia uzależnień, łącząc różne nurty psychologiczne i sprawdzone metody leczenia. Na terapię warto zgłosić się również jako osoba współuzależniona.
Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem!